DZIŚ ŚWIADOMI – JUTRO ZDROWI

Program jest skierowany do młodzieży szkół gimnazjalnych oraz średnich. Jego celem jest przekazanie i szerzenie wiedzy na temat szeroko pojętej profilaktyki chorób nowotworowych.

Młodzież niebawem wkroczy w dorosłe życie, a podejmowane przez nią decyzje będą rzutowały na całą przyszłość. Do takich ważnych decyzji należą również te związane ze zdrowiem. Ludzie młodzi są na ogół wrażliwi na problemy zdrowotne i chętnie chłoną wiedzę, która może uchronić ich przed zaniedbaniami w tym zakresie. Dlatego jest to doskonały moment, by uwrażliwić młodzież na problem profilaktyki chorób nowotworowych.

Spotkania będą się odbywać w ramach godzin wychowawczych, na salach gimnastycznych, wykładowych oraz przy innych okazjach i miejscach. Prelekcje będą się odbywały z udziałem specjalistów oraz osób blisko związanych z walką z rakiem. W prosty i ciekawy sposób powiedzą oni jak ustrzec się przed chorobami nowotworowymi. Przewidziany będzie czas na zadawanie pytań i dyskusje. Na zakończenie rozdane zostaną foldery, ulotki, oraz upominki.

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio