Piękna w Chorobie w Przemyślu za nami

Jedenasta edycja akcji Piękna w Chorobie, która odbyła się 5 marca w Wojewódzkim Szpitalu im. św. Ojca Pio w Przemyślu
Jest taki dzień w roku, kiedy pacjentki onkologiczne mają szczególny powód do uśmiechu.

We wtorek  odbyła się kolejna edycja tak wyczekiwanej akcji Piękna w Chorobie. Był to dosłownie zaczarowany dzień dedykowany pacjentkom walczącym z rakiem. Ten właśnie dzień, jedyny w swoim rodzaju, zapamiętamy wszyscy, ale nie jednakowo…. Pacjentki zapewne będą pamiętać każdą drobnostkę – kilku przystojnych młodych chłopaków z Klubu 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich w Przemyślu, którzy  porwali muzyką serduszka pań, następnie niespodzianki w postaci kwiatów prezentów, szwedzkiego stołu …tak, to wszystko będą pamiętały.
W ich sercach zaś pozostanie na długo to najważniejsze: że nie są osamotnione w swoim cierpieniu, ponieważ jest nas więcej. I pomimo bólu, trosk i zmartwień, podczas tych chwil wszystko odeszło w zapomnienie.

Akcja Stowarzyszenia Sanitas- Piękna w Chorobie zostawiła Wam – Kochane Panie, nasze Wojowniczki tę potrzebną radość, optymizm, siłę i piękno, które macie wewnątrz. Dziś to piękno zewnętrzne odnalazłyście na nowo z pomocą naszych wspaniałych kosmetyczek, fryzjerek i firm, dzięki którym udało się wszystko zorganizować. Jesteście wszystkie takie piękne i bądźcie także zdrowe.
Natomiast My, Sanitaski zapamiętamy ten dzień, jako następny sukces, zmiany czyjegoś życia na lepsze, może na chwilę, a może na zawsze…? Wszystkim zaangażowanym w akcję z całego serca dziękujemy.

 

 

 

 

 

Poniżej relacja Portalu przemyslnaszemiasto.pl

 

Zachęcamy do obejrzenia relacji TVPRZESZÓW

 

 

Relacka NOWINY24

 

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio