Discreet Bag – dla kobiet po mastektomii

Z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem, który przypada 4 lutego, wraz z Avon Polska ruszamy z akcją Discreet Bag

Kobiety zmagając się z diagnozą raka piersi, oprócz strachu o zdrowie i życie, muszą borykać się także z bardziej przyziemnymi problemami.
Jednym z nich jest założenie drenów w przypadku operacji usunięcia piersi, węzłów chłonnych lub rekonstrukcją piersi.
Kobiety tak naprawdę nie wiedzą co z tymi drenami zrobić, gdzie zawiesić, czy nosić w ręku, czy pod pachą. Niejednokrotnie używają do jego podtrzymania paska z piżamy, lecz jest to niewygodne i niepraktyczne.
Nie mają jak skorzystać z prysznica, toalety, czy zwyczajnie funkcjonować w domu oraz przestrzeni publicznej. Naraża to pacjentki na niepotrzebny dodatkowy stres, nawet wśród bliskich.
Wygląd zawartości takiego drenu nie należy do najprzyjemniejszych, gdyż najzwyczajniej jest to krew zmieszana z ropą, a muszą one niestety być przeźroczyste w celu kontroli zawartości oraz jej ilości.
Dzięki tym torebeczkom, pacjentki będą mogły poczuć się swobodniej, mniej skrępowane i tak naprawdę szczęśliwsze mając gdzie nosić drenaż.
Do tej pory nikt nie zadbał o to, by kobiety i tak już po bolesnej fizycznie i psychicznie operacji miały chociaż ten komfort. Czują się zagubione, nie wiedząc jak i gdzie nosić drenaż, który zabiera im swobodę ruchów.
Pacjentki będą potrzebować takie torebki przez około tydzień po operacji usunięcia piersi oraz po rekonstrukcji piersi.

Nasze torebki są jednorazowe, zaopatrzone w przednią kieszonkę na np. telefon czy chusteczki.
Trafią do Breast Cancer Unitów oraz na oddziały na terenie Polski.

Pacjentki mogą również zgłaszać się do nas by otrzymać Discreet Bag

 


© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio