Stowarzyszenie SANITAS z najnowszym Raportem wyróżniony na arenie międzynarodowej.

Stowarzyszenie SANITAS z najnowszym Raportem „Badania Genetyczne w Polsce. Stan obecny, potrzeby, problemy, rozwiązania” – wyróżniony na arenie międzynarodowej.

 

Po publikacji Raportu, w PAP w Warszawie, odbyła się konferencja prasowa, podczas której został on zaprezentowany.

 

Udział w konferencji stacjonarnej, wzięło wielu znakomitych gości. Podczas niej, w formie on-line uczestniczyło ponad 1000 osób. Raport okazał się ogromnym sukcesem i spotkał się
z niezwykłym przyjęciem.

 

Raport został również zauważony i doceniony za granicą, dzięki czemu zostaliśmy zaproszeni do Aten na International Patient Advocacy Group Forum, gdzie  jako jedyni polscy przedstawiciele mogliśmy go przestawić i omówić.

 

Podczas trwającego dwudniowego Forum 7-8 listopada Aleksandra Rudnicka czyniła honory prezentowania raportu o Badaniach genetycznych w Polsce.

 

„Była to moja pierwsza prezentacja po angielsku. Chyba dałam radę, bo było dużo pytań
i gratulacji.”
– rzecznik Sanitasu Aleksandria Rudnicka

 

 

„Dla Sanitasu udział w Międzynarodowym Forum wraz z prezentacją najnowszego Raportu jest ogromnym i niecodziennym wyróżnieniem. Cieszymy się, że jego wartość została dostrzeżona. Widać, jak ważna i potrzebna jest to tematyka. Wdrożenie osiągnięć genetyki do praktyki klinicznej wymaga stworzenia sprawnego systemu kompleksowej opieki genetycznej w Polsce, którego podmiotem powinien być pacjent”. – Anna Nowakowska-Sanitas

 


 

Z treścią raportu oraz relacją z konferencji prasowej można się zapoznać na stronie

Nowy Raport Sanitasu „Badania Genetyczne w Polsce. Stan obecny, potrzeby, problemy, rozwiązania” „

 

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio