11 Forum Pacjentów Onkologicznych w Warszawie

Tegoroczne 11 Forum Pacjentów Onkologicznych, organizowane przez Polska Koalicję Pacjentów Onkologicznych odbyło się w Hotelu Golden Tulip Warsaw Centre. Było to wydarzenie obfitujące w najlepszych ekspertów oraz program pełen ważnych tematów.

Panel 1. By PACJENT nie był WYKLUCZONY

Panel 2. KSO – co ZYSKA PACJENT?

Panel 3. PACJENT DLA SYSTEMU czy SYSTEM DLA PACJENTA

W trakcie panelu „By PACJENT nie był WYKLUCZONY” podsumowana została trwającą od 10 lat kampaniea „Pacjent Wykluczony”, przedstawione zostały  wnioski z niej płynące i omówione główne problemy, na jakie aktualnie natrafia pacjent onkologiczny w systemie ochrony zdrowia.

W trakcie debaty „KSO – co ZYSKA PACJENT?” omówione były zmiany, które czekają pacjentów wraz z wdrożeniem Krajowej Sieci Onkologicznej.

Forum zakończyła dyskusja „PACJENT DLA SYSTEMU czy SYSTEM DLA PACJENTA”, czyli jaki model opieki nad pacjentem czeka nas w przyszłości.

 

 

Podczas Forum odbyła się 8 edycja nagród „Jaskółki Nadziei 2022”.

Stowarzyszenie Sanitas otrzymało wyróżnienia w dwóch kategoriach:

– Projekt/ kampania społeczna roku 2022  –  za akcję  Onko  Azyl dla Ukrainy

oraz

– Lider Organizacji Pacjentów Onkologicznych 2022

Nagrody Jaskółki Nadziei zostały ustanowione przez Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych aby promować i wyróżniać aktywne wsparcie, niesienie nadziei oraz tworzenie dobrych wzorów i praktyk w środowisku pacjentów onkologicznych.
© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio