Różowy październik w PZL Sędziszów

27 października na zaproszenie Pani Agnieszki Dec- Dyrektora Generalnego i Prezesa Zarządu PZL Sędziszów S.A. miałyśmy przyjemność wygłosić dla pracowniczek, krótką prelekcję na temat znaczenia profilaktyki raka piersi oraz zachęcić do badań.

Wizyta w Firmie była dla nas także okazją aby poznać jej historię oraz procesy technologiczne.
Już od początku wyczuwalna była ciepła atmosfera wśród pracowników.

Zdecydowanie jest to Firma przyjazna pracownikom w myśl  hasła, że „Największym kapitałem każdej firmy są ludzie”, co podkreśla Prezes Zarządu Agnieszka Dec.
„Usprawniając procesy, udoskonalamy produkty a pracując mądrze, pracujemy efektywnie. Mowa nie tylko o procesach produkcyjnych. Postanowiliśmy usprawnić naszą komunikację wewnętrzną oraz nadać nowy wymiar procesowi onboardingu”- na łamach Magazynu Świat Filtrów pisze Prezez Zarządu

Ponadto Firma stawia przede wszystkim na rozwój pracowników „Nie jest tajemnicą że zaangażowanie oraz motywacja pracowników korzystnie wpływa na budowanie pozycji oraz rozwój pracowników firmy. W związku z tym, w PZL Sędziszów podejmowane są działania, których celem jest skuteczna komunikacja wewnętrzna, rozwój pracowników oraz stworzenie jasnego procesu rekrutacji” – Joanna Jaworska, HR Business Partner w PZL Sędziszów.

W firmie cyklicznie organizowane są Dni Zdrowia, podczas których pracownicy mogą zarówno wykonać badania profilaktyczne jak również zyskać niezbędną wiedzę na te tematy.

Gratulujemy Zarządowi podjęcia inicjatyw zdrowotnych w Firmie. Świadczy to o ich zaangażowaniu, odpowiedzialności oraz troski o pracowników, ich zdrowie a nawet życie.
Przykład takich działań jest godny naśladowania i powinien być wzorem dla innych firm, dla których zdrowie i życie pracowników jest wartością nadrzędną.

 

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio