Piękna odNOWA za nami

Piękna odNOWA za nami.
To było wyjątkowe spotkanie w przepięknych okolicznościach przyrody. Uczestniczki warsztatów nie tylko miały możliwość zintegrowania  ale również zrelaksować się , odstresować i odnaleźć w sobie siłę i energię.
Warsztaty relaksacyjne pozwoliły nauczyć, jak lepiej radzić sobie ze stresem, rozluźniać ciało, uspokajać myśli i panować nad emocjami aby wyjść naprzeciw swojej kobiecości i potrzebom. Pokazały jak dbać o swoje ciało, usłyszeć i docenić siebie oraz swoje życie. Udział w zajęciach pozwolił pozwolił uzyskać rozluźnienie napięcia mięśni, wyciszyć umysł, zatrzymać gonitwę myśli, zredukować stres i dolegliwości psychosomatyczne oraz poprawić jakość snu. Nauczył  lepiej funkcjonować w sytuacjach trudnych oraz bycia bardziej świadomą siebie i swojego ciała.

Warsztaty oddechowe
Oddech jest jedną z najważniejszych kwestii w naszym życiu.
Bez jedzenia przeżyjemy kilka tygodni, bez picia kilka dni, a bez powietrza zaledwie kilka minut.
Zajęcia pokazały jak bycia świadomym swojego oddechu. Jak rozpoznać prawidłowy i dysfunkcyjny oddech. Przywrócić odpowiednią jakość swojego oddechu, a tym samym poprawić jakość swojego życia i jak przebywać na co dzień w kontakcie z nim poprzez obserwowanie go, odczuwanie, słuchanie. Jak oddychać aby wprowadzić do naszego życia więcej spokoju, koncentracji i zdrowia.

Porady dietetyczne – każda z uczestniczek zbadała skład masy ciała, który był indywidualnie omówiony. Ponadto uczestniczki dowiedziały się także co i jak poprawić w naszej diecie, aby móc aby wzrosło nasze samopoczucie a także zdrowie.

Nie zabrakło również czasu na wspólną przygodę wśród otaczającego piękna przyrody,  zabawę poprzez ruch, ćwiczeń w terenie oraz tańców.
Wszystko to tworzyło kompletną całość dla równowagi ciała i ducha.

 

 

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio