Sanitas Partnerem Sympozjum Evidence-Based Health Care

W imieniu Stowarzyszenia CEESTAHC serdecznie zapraszamy do udziału w 17 Międzynarodowym Sympozjum EvidenceBased Health Care pt. „Trust in Health Care” które odbędzie się w Krakowie w dniach 1011 października 2022r.
Stowarzyszenie SANITAS jest Partnerem tego wydarzenia.

Ze względu na niepewną sytuację epidemiczną Sympozjum odbędzie się w formule hybrydowej: z możliwością udziału osobistego i z transmisją online (za pośrednictwem platformy: https://live.ceestahc.org)Program 17. Sympozjum EBHC zostanie zrealizowany w ciągu 2 dni, w ramach siedmiu sesji:
1. Otwarcie
Sympozjum
2. Zaufanie do polityki lekowej a skuteczne leczenie sine qua non conditione confido est.

3. Innowacje w opiece zdrowotnej

4. Cyfrowe systemy opieki zdrowotnej skoncentrowane na pacjencie

5. Ochrona zdrowia a budowanie zaufania Walka o umysły

6. Upodmiotowienie czy nowy paternalizm?

7. Akademia Samorządowca

Zaufanie jest jednym z fundamentów opieki medycznej. Pandemia Covid 19 w sposób spektakularny przypomniała o tej podstawowej prawdzie, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i społecznym.
Wedle ostatnich analiz, wprowadzone w rekordowym tempie szczepienia przeciw nowemu koronawirusowi uratowały nawet 20 milionów osób przed śmiercią. Dlaczego zatem w krajach
wysokorozwiniętych, w których obywatelom zapewniono dostęp do kolejnych, nieodpłatnych dawek,  z możliwości tej nie skorzystali wszyscy uprawnieni? Odpowiedzi należy szukać przede wszystkim w zerwanych łańcuchach zaufania, które w niektórych państwach okazały się słabsze, niż łańcuchy dostaw.

Nasze ubiegłoroczne sympozjum poświęcone było lekcjom z pandemii. Kapitalne znaczenie zaufania dla sprawności systemów ochrony zdrowia jest chyba najważniejszą z nich.

Liczę na świetne wystąpienia i burzliwe dyskusje na temat roli komunikacji w budowaniu zaufania do służby zdrowia.


Szczegóły na stronie https://sympozjum.ceestahc.org/

 

 

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio