Mikołajkowa Niezapominajka 2021

Jedenasta edycja naszej sztandarowej akcji Mikołajkowa Niezapominajka dobiegła końca.
W tym roku zawitała na 20 oddziałów onkologicznych na terenie całej Polski (Przemyśl, Brzozów, Rzeszów, Nowy Sącz, Kraków, Warszawa, Wrocław, Opole, Gdynia, Poznań) oraz do Hospicjum Dziecięcego w Rzeszowie.
Podobnie jak w roku ubiegłym z powodu pandemii nie mogliśmy być osobiście z Pacjentami, razem się pośmiać, przytulić czy popłakać. Jednak wciąż o nich pamiętamy. W naszym imieniu prezenty wręczał Personel Medyczny, pielęgniarki, lekarze oraz dyrektorzy i kierownicy oddziałów/klinik, którzy z uśmiechem i radością wręczali prezenty.

Mikołajkowa Niezapominajka…
Wydawać by się mogło, ot zwykła akcja. Lecz skrywa ona w sobie coś więcej, głębszy sens, świąteczną magię. Miesiące przygotowań, listy, e-maile, dziesiątki telefonów, chwile nadziei, oczekiwania ale też zwątpienia. I te chwile, kiedy odczytujemy pierwsze wiadomości od Sponsorów, którzy postanawiają włączyć się w akcję – bezcenne, radosne, wywołujące dreszcz i łzę o oku. Wszystko ma jeden cel… nieść radość pacjentom onkologicznym w tym trudnym dla nich czasie i wskrzeszać iskrę nadziei tam, gdzie ona gaśnie.

Prezenty jakimi obdarowujemy pacjentów to również coś więcej…
Bo w tej akcji nie chodzi o same prezenty, lecz o to co ze sobą niosą. Wraz z prezentami dajemy pacjentom przekaz, że nam na nich zależy, że o nich pamiętamy. A potem cieszymy się z ich radości. Ta radość przeradza się w nadzieję … która UZDRAWIA.

Tej akcji nie byłoby bez naszych Darczyńców. To dzięki ich wsparciu możemy nieść to dobro.
Dziękujemy Sponsorom a Pacjentom życzymy szybkiego wyjścia z choroby.

 

 

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio