Uroczysta Gala podczas IX Forum Pacjentów Onkologicznych

5-6 listopada podczas wieczornej części IX Forum Pacjentów Onkologicznych w Warszawie odbyła się Uroczysta Gala, która obfitowała w wiele wydarzeń m.in. rozdanie nagród Jaskółki Nadziei oraz rozstrzygnięcie konkursu „Żyj i Trwaj” z okazji Jubileuszu 10-lecia Głosu Pacjenta Onkologicznego, bezpłatnego pisma Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych, które niesie wiedzę, informacje oraz wsparcie chorym na nowotwory i ich bliskim. „Głosowi” życzymy kolejnych owocnych 10 lat !!!
W gronie Jury konkursu „Żyj i Trwaj” miała zaszczyt zasiąść założycielka Sanitas Anna Nowakowska. Laureatom gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego.Zwieńczeniem Uroczystej Gali był występ zespołu AUTENTIKOS, podczas którego miała miejsce premiera piosenki pacjentów onkologicznych „Żyj i Trwaj”.
Wokalistą zespołu jest znany lekarz prof. dr. hab. Sebastian Giebel, kierownik Kliniki Transplantacji szpiku i Onkohemtaologii Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach, który podczas Forum był jednym z panelistów a wieczorem ujawnił swoją pasję jako wokalista zespołu.

 

O Laureatach Konkursu Literackiego „Żyj i Trwaj” niebawem na stronie https://glospacjenta.pl/

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio