Różowa Sobota w Podkarpackim Centrum Onkologii w Rzeszowie

23 października w Podkarpackim Centrum Onkologicznym Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 1 im. F. Chopina w Rzeszowie odbyła się Różowa Sobota.

Zainteresowanie i frekwencja przeszły najśmielsze oczekiwania. Zostało przebadanych i skonsultowanych 150 kobiet, a kolejnym 57 kobietom wyznaczono dodatkowe, dogodne dla nich terminy na badania.

Podczas Różowej Soboty przybyłe Panie skorzystały z badań USG piersi, konsultacji specjalistycznych oraz badań mammograficznych.
Badania przeprowadzili doświadczeni specjaliści:
dr n. med. Kamila Golon-specjalista onkologii klinicznej,
lek. med. Michał Górecki-specjalista onkologii klinicznej oraz,
lek. Sabina Złowodzka -Matusik -specjalista chirurgii ogólnej.

W czasie oczekiwania do gabinetów Panie chętnie uczestniczyły w nauce samobadania piersi, brały udział w losowaniu upominków, mogły porozmawiać o nurtujących je zagadnieniach oraz skorzystać z bezpłatnych poradników.
Bardzo nas cieszy, że tak wiele było przede wszystkim młodych kobiet. Świadczy to o ich dojrzałości i odpowiedzialności za swoje zdrowie.

Z ramienia Szpitala nad wszystkim czuwała koordynator dzisiejszej akcji Aleksandra Kozdraś – Z-ca Kierownika Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej oraz Andrzej Sroka – Rzecznik Prasowy Szpitala.

Dziękujemy za zaproszenie do współpracy przy tak wartościowej akcji. Była to dla nas prawdziwa przyjemność pracować z tak wspaniałą ekipą i widzieć niesamowicie zaangażowany Personel – ludzi gotowych poświecić swój wolny czas by stać na straży życia i zdrowia innych.

 

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio