Piękna w chorobie za nami

„Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko”. – Katarzyna Nosowska.

Tegoroczna akcja Piękna w Chorobie jest przykładem, że pomimo pandemii życie toczy się dalej i nie powinniśmy w tym całym szaleństwie zapominać, co tak naprawdę się liczy.
Wszyscy obecni przed wejściem do pacjentek wykonali test. Szczęśliwie same negatywne wyniki. 🙂

Na pacjentki czekały dzisiaj chwile relaksu i piękna.
J
uż na początku wszystkie Panie obdarowane były prezentami kosmetycznymi. Wysłuchały również występu artystycznego, co wprawiło je w dobry nastrój. Lekarze wręczyli kwiaty, po czym Panie oddały się ręce kosmetyczek, fryzjerek. Na Panie czekał również poczęstunek.
Taka chwila relaksu i oderwania od trudów walki z chorobą im się należy.
Cieszymy się, że po raz kolejny mogłyśmy przeprowadzić tę Akcję na przemyskiej onkologii, to ważne, żeby przypominać pacjentkom że choć czują się czasami źle, mimo ich wygląd uległ zmianie nadal są kobietami i nadal mogą być piękne wewnętrznie zewnętrznie.
Uśmiechnięte twarze Pacjentek opuszczających kącik piękna, przekonują nas, że musi być ktoś, kto będzie im przypominał o tym, że nawet w chorobie są nadal piękne
i kochane.
Dziękujemy Dyrekcji Szpitala oraz Kadrze Medycznej oddziału onkologicznego za przychylność, otwartość i za to że udowodnili, że można, że warto, że potrzeba a przede wszystkim że się da. Sponsorom za zaufanie
i wsparcie.
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i ludziom o wielkich sercach którzy brali udział i wspierali akcję, by Panie poczuły się wyjątkowo.

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio