Sanitas wręczyło statuetkę lek. Adamowi Siembabowi

 

18 czerwca odbyło się ważne wydarzenie dla Stowarzyszenia Sanitas.

 

W tym dniu, w ogromnej dyskrecji i dzięki zaangażowaniu wielu osób,  uhonorowano wieloletnie zaangażowanie na rzecz pacjentów i szerzenia profilaktyki zdrowotnej – lek.  Adama Siembaba.
Ten niezwykły Człowiek wspierał nasze Stowarzyszenie niemal od początku działalności, najpierw jako Dyrektor Sanockiego Szpitala – zawsze otwarty na współudział w akcjach jak i obecnie gdy z pełnym zaangażowaniem bierze udział jako lekarz specjalista przy realizacji Białych Sobót. Wręczenie statuetki, przygotowanej specjalnie na tę okazję, miało miejsce na oddziale neurologicznym. Swoją obecnością w tej ważnej chwili zaszczycili nas  Dyrektor Szpitala – Henryk Przybycień, Dyrektor ds medycznych – Jadwiga Wrótniak, Pielęgniarka Naczelna – Katarzyna Kruczek oraz personel lekarski i pielęgniarki oddziału.
Pan doktor nie krył zaskoczenia i wzruszenia z zaistniałej sytuacji. Dla nas również było to istotne
i emocjonalne wydarzenie. Współpraca z  ludźmi takimi jak lek. Adam Siembab jest dla nas niezwykle cenna. To człowiek w pełni oddany pacjentom i pracy, z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem podchodzący do wspólnych projektów, służący pomocą i dobrą radą. Człowiek z ogromnym sercem.
Jesteśmy szczęśliwi, że nasze drogi się skrzyżowały i razem możemy walczyć o zdrowie pacjentów. Liczymy na kolejne lata tak pięknej współpracy. Dziękujemy!

 

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio