Wystawa

 

W 11 sierpnia w krakowskim Forum Kultury miała miejsce niezwykle poruszająca wystawa zdjęć Agi Szuścik „To się nie zdarza”,  której byliśmy sponsorami i z przyjemnością jako ekipa sanitasu uczestniczyliśmy w niej.

 

Autorka w 20 zdjęciach przedstawiła swoją walkę z chorobą nowotworową od momentu diagnozy po operację. Piękne, mocne i głęboko poruszające fotografie najtrudniejszych chwil, były formą jej terapii.

 

Wystawie towarzyszyło wystąpienie autorki w którym opowiedziała swoją historię oraz wykład lekarzy o raku szyjki macicy. Ponadto wydarzenie to było wpisane w program DJlandu – imprezy charytatywnej organizowanej od kilku lat przez Agę Szuścik. Sama wystawa wywarła ogromne wrażenie na uczestnikach. Wszyscy w milczeniu a niektórzy ze łzami w oczach spoglądali na kolejne fotografie ukazujące najintymniejsze i najboleśniejsze chwile z życia autorki.
Cieszymy się ze mogliśmy być częścią tej inicjatywy. Po raz kolejny wygrana walka z chorobą stała się punktem wyjścia do niesienia nadziei i podnoszenia świadomości.

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio