Statuetka dla Sanitasu podczas Konferencji Naukowej w Przemyślu

 

Konferencja Naukowa w Przemyślu i statuetka dla Sanitasu.

 

12 grudnia w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej odbyła się Konferencja naukowa „Pozytywne zmiany w ochronie zdrowia – nowoczesność, kompleksowość, dostępność w leczeniu”, zorganizowana przez Dyrekcję Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu.

Podczas Spotkania nastąpiło uroczyste wręczenie Statuetek, które były uhonorowaniem za współpracę na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu i jego Pacjentów.
Była to dla nas miła niespodzianka, zaskoczenie oraz zaszczyt znaleźć się w gronie wyróżnionych Organizacji m. im takich jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która od lat na szeroką skalę pomaga Placówce.
Wyróżnienie w dużej mierze jest zasługą Marty Rygiel-Drozd oraz Magdaleny Malisz, które prowadzą oddział Sanitasu na terenie Szpitala w Przemyślu, dbając o dobro pacjentów i współpracując z Dyrekcją.

 

Podczas Konferencji usłyszeliśmy kilka ważnych prelekcji przygotowanych przez kierowników różnych oddziałów Szpitala.
Jako Organizacja onkologiczna, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania, pracy, poświęcenia oraz dbałości o dobro pacjentów Oddziału Onkologicznego.  Dr n. med. Tomasz Ciszewski oraz lek. Med. Kamil Kuć – szefowie Oddziału to lekarze z pasją. Prowadzą oddział, który w zaskakującym tempie rozwija swoje możliwości. Jesteśmy dumni i szczęśliwi patrząc na taki personel.

 

 

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio