Przesyłka od serca na Dzień Kobiet -misja serce dla pacjentek onkologicznych

Jest to druga edycja Akcji „Przesyłka od Serca”.
Ubiegłoroczna, totalnie spontaniczna przerosła nasze oczekiwania.
Na sanitasową skrzynkę emailową wpłynęlo wiele zdjęć serduszek, które Pacjentki przewiesiły nad swoim szpitalnych łóżkiem. Sporo miłych słów i pozytywny odzew zmobilizował nas do rozwinięcia i powtórki tej akcji.

 

 

Akcja z Okazji Dnia Kobiet, skierowana do pacjentek przebywających własnie w tym dniu na oddziałach onkologicznych.
W tym roku 1200 serduszek, podczas porannej wizyty 8 marca trafi do na ich ręce.
45 oddziałów z terenu całek Polski (Krosno, Jasło, Gorlice, Przemyśl, Brzozów, Rzeszów, Nowy Sącz, Poznań, Warszawa, Katowice, Gorlice, Kraków).
 
Nieprzespane noce, wiele spotkań naszych wolontariuszy, dziesiątki godzin. Wszystko to z uśmiechem aby poraz kolejny sprawić radość innym.
Mały, skromny upominek, który posiada swoją ukrytą moc.
Akcję wsparły również kilka Firm: Automet Group Sp. z o.o.Sp.k, NEOBUS POLSKA Sp. z o.o. Sp.k, AGENDA 2000 z Sanoka oraz TM SPOOL TMS&TK-ROYAL Tomasz Jaracz z Krosna.
Chciałabym, aby każda kobieta z onkologii patrząc na to serduszko przypomniała sobie jaka była przed chorobą i pomyślała jaka będzie po niej.  A będzie silniejsza, może trochę bardziej szalona i jeszcze piękniejsza. To serce, wykonane naszymi rękami z całą miłością i pozytywną energią jaką mamy – jest drogowskazem „ – Joanna Cieśla – Sanitas
„Myślę, że większość ludzi lubi gdy obdarowuje się ich upominkami ponieważ wpływa to korzystnie na ich nastrój. Czujemy się dobrze gdy ktoś o nas pamięta -jest to informacja, że jesteśmy dla kogoś ważni. Drobny upominek jakim jest „przesyłka od serca” ma na celu przynajmniej na chwilę skupić zaabsorbowane chorobą i leczeniem myśli pacjentek na przyjemniejszych aspektach życia. Kondycja psychiczna bez wątpienia przekłada się na samopoczucie fizyczne, zatem przy okazji Dnia Kobiet warto przypomnieć pacjentkom, że poprzez niewielki wysiłek mogą samodzielnie wpływać na własną sferę psychiczną.” – psycholog Monika Wietecha – Sanitas
© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio