Piękna w Chorobie na onkologii w Brzozowie

 

W minioną sobotę ( 1 kwietnia) w Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym w Brzozowie, po raz kolejny Stowarzyszenie Sanitas zorganizowało akcję Piękna w Chorobie.

 

W tym roku spotkanie z pacjentkami oddziałów onkologicznych rozpoczął niezwykły występ artystyczny w wykonaniu uczniów Gimnazjum nr 1 w Brzozowie kierownictwem Pani Małgorzaty Zajdel.
Psycholog Monika Wietecha, przeprowadziła relaksację, która wprowadziła Panie w błogi stan odprężenia. Pacjentki miały też okazję wysłuchać informacji na temat roli prawidłowego żywienia w chorobie, przedstawionej przez Patrycję Niemiec –Stasicką- dietetyk z poradni dietetycznej Multidiet. Za sprawą grupy uczennic z Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku pod opieką Pani Małgorzaty Hnat, przybyłe Panie oddały się w ręce fryzjerek oraz kosmetyczek i miłych upominków. Ten mocny sztab zasiliła także Małgorzata Życińska – szefowa Salonu Urody Eunika w Sanoku. Pacjentki, którym spodobały się chusty lub kolorowe turbany, otrzymały je w prezencie dzięki zaangażowaniu Joanny Kuryło. Poza tym na Panie czekały kwiaty i słodkie upominki. Nie zabrakło również kosmetycznych prezentów i porad o to jak dbać o siebie i swoje ciało.

 

Z pewnością ta mała chwilka pozwoliła pacjentkom na odprężenie i pokazała, że nawet w chorobie można być piękną i wzmocnić swoją wolę walki w drodze do zdrowia.

 

Dziękujemy wszystkim Sponsorom oraz tym, którzy przyczynili się do realizacji Wydarzenia.

 

 

http://brzozowiana.pl/powiat/item/3512-piekna-w-chorobie-kolejna-akcja-sanitas-w-brzozowskim-szpitalu.html

 

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio