Otwarcie Oddziału Onkologicznego w Przemyślu

W dniu dzisiejszym odbyło się ważne dla Sanitasu i wzruszające wydarzenie
Wszystko za sprawą otwarcia zmodernizowanego Oddziału Onkologicznego w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tak pięknego i nowoczesnego oddziału. Jesteśmy dumni, że Sanitas miał również w tym swój udział. Nasze dziewczyny Marta Rygiel-Drozd i Magdalena Malisz z ramienia Sanitasu koordynowały kolejne etapy remontu oraz współpracowały z Dyrekcją przemyskiego szpitala i kadrą medyczną oddziału onkologicznego. To również za ich pośrednictwem, ogromny wkład w remont oddziału miała Fundacja Jerzego Owsiaka – Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzięki której oddział otrzymał nowoczesne łóżka, kolorowe szafki oraz inny specjalistyczny sprzęt.
Sanitas bardzo mocno utożsamia się z pacjentami onkologicznymi. Wiemy, że warunki w jakich poddają się leczeniu mają ogromne znaczenie. Czyste i estetyczne pomieszczenia, wygodne łóżka, kolorowe szafki, wszystko to sprawia, że pacjenci są pozytywnie nastawieni do leczenia, które odbywa się w godnych warunkach.
Jesteśmy pełni uznania dla fantastycznej kadry medycznej oddziału. To zdecydowanie ludzie oddani swemu powołaniu, dla których na pierwszym miejscu jest pacjent. Sanitas dostąpił zaszczytu przecięcia wstęgi. Cieszymy się że mamy takie dziewczyny jak Marta i Madzia, które są na miejscu w Przemyślu, poświęcają swój czas i są do dyspozycji tamtejszych pacjentów.
© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio