Rekolekcje w Lesku – Świadectwo Ani Nowakowskiej

 

2 marca na zaproszenie Ks. Rafała Szykuły, zawitałyśmy do Szkoły Leśnej w Lesku.

 

Wszystko w ramach trzydniowych Rekolekcji Wielkopostnych, które odbywają się w tamtejszej Szkole.

 

Tym razem nasza wizyta miała nieco inny wymiar. Na każdy dzień przewidziano „Świadectwo”. Dzisiaj nasza Ania Nowakowska opowiedziała o swojej historii  i części duchowej, religijnej podczas zmagań z rakiem.  Dla młodzieży przygotowaliśmy również niespodzianki.

 

„Po raz pierwszy opowiadałam o mojej duchowej stronie walki z chorobą i o byciu  „sam na sam z Bogiem”.   Nie jest to łatwe ale warto było podzielić się tym doświadczeniem podczas takich dni. Byłam ogromnie zaskoczona organizacją, atmosferą i zaangażowaniem młodych ludzi w przeżywanie rekolekcji. Sama byłam tam chwilkę ale wiem, że tych minut nie zapomnę. To wspaniałe patrzeć, że są młodzi charyzmatyczni Księża, którzy potrafią porwać za sobą Tylku młodych ludzi”. – Anka

 

Kochani Młodzi Ludzie – już niebawem wkroczycie w dorosłe życie. Pamiętajcie  że macie tak blisko  niesamowitych Księży i ludzi. Wykorzystajcie to zarówno w chwilach  radosnych jak tych trudniejszych. Cieszcie się życiem, rozwijajcie swoje pasje i pamiętajcie o Tym, który Was najbardziej kocha :-). – Aneta.

 

 

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio