Przyjazna poczekalnia

 

„Przyjazna Poczekalnia”- skromne zadanie wykonane 🙂
17 lutego późnym popołudniem, jedna z większych i najbardziej obleganych przez pacjentów poczekalni sanockiego szpitala, stała się przytulniejsza.

 

O godzinie 17:00 nasi wolontariusze stawili się na miejsce w którym miała być przeprowadzona metamorfoza.
Cała akcja dzięki Pani Kasi Kruczek, naczelnej pielęgniarek, przebiegała w „tajemnicy” przed Dyrektorem szpitala P. Adamem Siembabem. Miała to być niespodzianka, którą Pani Kasia nazajutrz miała Dyrektorowi przedstawić.
Mimo, iż czyhało na naszych pomocników kilka trudności technicznych, udało się je pokonać a wszyscy wyszli cało i zdrowo. Akcja zakończyła się pomyślnie.
Już w trakcie naszych działań przechodzący korytarzem pacjenci nie ukrywali miłego zaskoczenia  i z zachwytem komentowali poczynione zmiany.
Zdajemy sobie sprawę, że nie mamy wielkiego wpływu na zmniejszenie długości kolejek do gabinetów specjalistycznych. Możemy jednak sprawić, by pacjentom podczas oczekiwania na wizytę u specjalisty bądź na przeprowadzenie niezbędnych badań lekarskich było po prostu milej. 🙂
Niespodzianka okazała się trafnym i miłym zaskoczeniem dla Dyrektora Sanockiego Szpitala.
Podziękowania dla wszystkich którzy brali czynny udział w Akcji oraz dla Marka Kusiaka, który podarował nam piękne zdjęcia do wykorzystania.

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio