Mikołajkowa Niezapominajka w czterech ośrodkach: Rzeszów, Jasło oraz Gorlice

 

Z Mikołajkową Niezapominajką w czterech Ośrodkach: Dziecięce Hospicjum w Rzeszowie, oddziały onkologiczne  w Rzeszowie, Jaśle i Gorlicach.

 

Pomocnice Świętego Mikołaja w radosnych nastrojach wyruszyły z Sanoka do Dziecięcego Hospicjum W Rzeszowie nie tylko z  prezentami dla dzieci ale też  wielkimi workami nakrętek, które zostaną wymienione na niezbędne produkty pielęgnacyjne dla dzieci. Następnym przystankiem było Centrum Onkologii w Rzeszowie gdzie zostałyśmy przywitane przez Dyrektora Jana Gawełko. Przyśpieszając nasze „sanie” zawędrowałyśmy na odziały onkologiczne w Jaśle, gdzie przemiłe Panie pielęgniarki przyjęły nas z uśmiechem. Ostatnim przystankiem tego dnia były oddziały w gorlickim szpitalu, gdzie od samego początku towarzyszył nam pomocnik Reniferek Jarek, który żwawo  kierował „wozem” z upominkami dla pacjentów.

 

Jak co roku naszej wizycie towarzyszyło mnóstwo emocji. Pacjenci nie kryli zaskoczenia i radości. Nasza obecność była dla nich wesołą niespodzianką wywołującą na ich twarzach szczery  uśmiech a to dla nas była największa nagrodą.  Z każdego oddziału przywozimy wspomnienia, miłe słowa, łzy szczęścia wiedząc że zrzuciłyśmy na szpitalne sale ogromny ładunek radości, siły i wiary w wyzdrowienie.

 

Dziękujemy przemiłym mediom, które w tym dniu licznie towarzyszyły  sanitaskom.

 

Dziękujemy sponsorom, bez których Akcja ta nie mogłaby się odbyć.

 

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio