Dydnia Dzien Kobiet

 

9 marca na zaproszenie Wójta Gminy Dydnia Jerzego F. Adamskiego, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Spotkaniu z okazji Dnia Kobiet.

 

Najpierw było uroczyste rozpoczęcie poprzez wręczenie kwiatów przybyłym uczestniczkom. Życzenia Paniom złożył Wójt Gminy Dydnia. Po wystąpieniu Wice Przewodniczącej Sejmiku Województwa Podkarpackiego Pani Doroty Chilik, prezentację działań Stowarzyszenia Sanitas oraz o sile walki z rakiem i życiu po chorobie opowiedziała założycielka Sanitas- Ania Nowakowska. Na zakończenie obejrzeliśmy występ Marka Wiatra. Nad całością organizacyjną czuwała Pani Beata Czerkies, Sekretarz Gminy Dydnia. Na spotkaniu obecne były przedstawicielki kół gospodyń wiejskich z wszystkich sołectw Gminy Dydnia, radni, sołtysi, przedstawicielki organizacji społecznych, pracownice urzędu Gminy w Dydni, jednostek organizacyjnych, członkowie Koła Prawa i Sprawiedliwości w działającego w Gminie Dydnia, Gminnego Ośrodka Kultury Bibliotek Promocji i Wypoczynku w Dydni- łączenie ok. 250 osób.

 

Całość odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Gratulujemy organizacji jak również pomysłu. Dla kobiet to było nie tylko zwykłe spotkanie z Okazji Dnia Kobiet ale dzień integracji i wspólnego spędzenia czasu. Nawet po zakończeniu  kobiety pozostały na pogaduchach i poczęstunku jeszcze długą chwilę. W tym dniu w Urzędzie Gminy pracowali tylko Panowie, aby wszystkie Panie mogły być obecne na spotkaniu. Wszystko to za sprawą Wójta Pana Jerzego z którego inicjatyw również inny włodarze Gmin powinni czerpać przykład.

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio