Bajkowa sobota w szpitalu – relacja

 

Dziś uśmiechał się cały świat..

 

Dzięki inicjatywie p.o. Pielęgniarki Oddziałowej

 

Oddziału Dziecięcego Moniki Obuch oraz Ordynatora lek. Przemysława Galeja, mieliśmy dziś okazję uczestniczyć w niezwykłej akcji,  jaka miała miejsce na terenie sanockiego szpitala. Bajkowa sobota bo taką nazwę nosiła dzisiejsza akcja, skierowana była do najmłodszych pacjentów i umożliwiała wykonanie szeregu badań diagnostycznych i konsultacji ze specjalistami sanockiej placówki. Kierowani powiedzeniem ,że gdy uśmiecha się dziecko uśmiecha się cały świat, za cel postawiliśmy sobie sprawienie radości dzieciakom i zapewnienie rozrywki tak aby pokonać strach przed samymi badaniami. Nie zabrakło  słodkości,  upominków, fruwających balonów i baniek mydlanych. Cieszymy się że po raz kolejny mogliśmy brać udział w takiej radosnej akcji, która ma nie tylko charakter diagnostyczny ale i edukacyjny, ponieważ zależy nam aby uświadamiać od najmłodszych lat, jak ważne jest dbanie o zdrowie.

 

Podziękowania za współpracę kierujemy do Ordynatora i Oddziałowej Oddziału Dziecięcego, zwłaszcza  za to że zarażają pozytywną energią i pomysłami. Wolontariuszom Sanitasu, PWSZ oraz Szkoły Medycznej w Sanoku. Personelowi Szpitala uczestniczącemu w akcji za poświęcony czas.

 

Dziękujemy Dyrekcji Szpitala oraz Sponsorom, bez których Akcja ta nie mogłaby się odbyć. Lokalnym Mediom za wpieranie naszych działań.

 

© Copyrights 2020
Tworzenie stron www Kraków Millenium Studio